Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ac Dc Adapter > Wtyczka ścienna w adapterze
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Wtyczka ścienna w adapterze

Kategorie Produkt Wtyczka ścienna w adapterze, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Uniwersalny adapter podróżny Wtyczka ścienna w adapterze dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Adapter zasilania Dc R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Wtyczka ścienna w adapterze Dostawcy

Moc wyjściowa od 3 watów do 40 watów, zasilacze zewnętrzne zhenhuan AC do DC są dostępne w wielu wersjach międzynarodowych ostrzy wejściowych AC dla Ameryki Północnej, Europy, Wielkiej Brytanii, Australii, Korei i Chin, przeznaczonych do spełniają lub przekraczają najbardziej rygorystyczne przepisy rządowe dotyczące efektywności energetycznej.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie