Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacze do komputerów stacjonarnych > 13 ~ 24-watowe adaptery stacjonarne serii KS
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

13 ~ 24-watowe adaptery stacjonarne serii KS

Kategorie Produkt 13 ~ 24-watowe adaptery stacjonarne serii KS, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz sieciowy Adapter cyfrowej ramki do zdjęć dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz prądu stałego R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny 13 ~ 24-watowe adaptery stacjonarne serii KS Dostawcy

Zasilacz z serii od 13 W do 24 W przyjmuje napięcie wyjściowe w zakresie od 5 V do 36 V. Zewnętrzne zasilacze prądu przemiennego i stałego zhenhuan są dostępne w różnych wersjach wejściowych AC dla IEC320-C8, IEC320-C14 i IEC320-C14 dla Potrzebny jest sprzęt ITE / AV, zaprojektowany w celu spełnienia lub przekroczenia najbardziej rygorystycznych rządowych przepisów dotyczących efektywności energetycznej.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie