Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2 UL > Wtyczka ścienna Zasilacz UL klasy 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Wtyczka ścienna Zasilacz UL klasy 2

Kategorie Produkt Wtyczka ścienna Zasilacz UL klasy 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Adapter do montażu na ścianie Zasilacz dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz DC24V R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Wtyczka ścienna Zasilacz UL klasy 2 Dostawcy

ZH Power jest wiodącym globalnym dostawcą zasilaczy o wszystkich globalnych napięciach wejściowych prądu przemiennego od 100 V do 240 V prądu jednofazowego. Ten zasilacz klasy 2 z wtyczką ścienną jest jednym sposobem montażu na ścianie, wysokowydajnymi i niezawodnymi instalacjami klasy II Zasilacz AC na prąd stały oraz klasa wsparcia 2, wymagania dotyczące ograniczonego źródła zasilania (LPS). Szeregowy zasilacz z wtyczką oferuje produkty o mocy od 4,2 W do ponad 40 W, obejmuje szeroką gamę ostrzy wejściowych AC, w tym ostrze Ameryki, ostrze Europy, ostrze Korei, ostrze Australii, ostrze Wielkiej Brytanii i ostrze Chin.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie