Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2 > Zasilacz ścienny klasy 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz ścienny klasy 2

Kategorie Produkt Zasilacz ścienny klasy 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz Led Zasilacz dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz Dc24V R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Zasilacz ścienny klasy 2 Dostawcy

ZH Power jest wiodącym globalnym dostawcą zasilaczy ze wszystkimi globalnymi napięciami wejściowymi AC od 100VAC do 240VAC jednofazowych. Ten zasilacz ścienny klasy 2 ma jeden styl montażu na ścianie, wysoką wydajność i niezawodność instalacji klasy II Zasilacz AC do DC i obsługuje wymagania klasy 2, Limited Power Source (LPS). Seria wtyczek zasilających oferuje produkty o mocy od 4,2 W do ponad 40 W, obejmuje szeroką gamę łopatek wejściowych prądu zmiennego, w tym ostrze Ameryki, ostrze Europy, ostrze Korea, ostrze Australii, ostrze Wielkiej Brytanii i ostrze Chiny.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie