Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ładowarka > Ładowarka ścienna
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ładowarka ścienna

Kategorie Produkt Ładowarka ścienna, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Ładowarka akumulatorów 6 V. Wbudowana ładowarka dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Ładowarka aparatu R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Ładowarka ścienna Dostawcy

ZhenHuan`s linia mocowania na ścianie zewnętrznej zakres ładowania akumulatora mocy wyjściowej od 6 do 40 W funkcji W wysokoenergetycznej VI poziom sprawności i niezawodności, z funkcją szybkiego ładowania do akumulatorów i baterii 18650 litowo-jonowych itp Nasz kołki w wersji Ładowarka sieciowa prądu przemiennego na stały przyjmuje tryb stałego napięcia i prądu stałego , wszystkie dostępne z 2 kolorowymi wskaźnikami LED stanu ładowania (światło zielone i czerwone). Rozwiązania ładowarki ZhenHuan obejmują instalacje klasy II (bez bolca uziemiającego), wyposażone w opcje wtyczek AC US / EU / KR / UK / AU / CN .
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie