Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterownik LED > Nie ściemnialny sterownik LED
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Nie ściemnialny sterownik LED

Kategorie Produkt Nie ściemnialny sterownik LED, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterownik mocy Led Zasilacz ściemniany diodami LED dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Sterownik przyciemniany Pwm R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Nie ściemnialny sterownik LED Dostawcy

Sterowniki LED serii ZHPOWER bez możliwości ściemniania ze stałym napięciem oferują obudowy z listwą UL 8750. Sterowniki LED z certyfikatem UL mają klasę 2 i nadają się do instalacji wewnętrznych. Dzięki uniwersalnemu napięciu wejściowemu od 100VAC do 277VAC i opcjom napięcia wyjściowego 12V i 24V , sterowniki serii zawierają również funkcję Auto Reset, zabezpieczającą przed prądem i zwarciem.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie