Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ściemnialny sterownik LED klasy 2 > Sterownik LED z funkcją ściemniania fazy
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik LED z funkcją ściemniania fazy

Kategorie Produkt Sterownik LED z funkcją ściemniania fazy, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Led Driver Transformer Sterownik świateł LED dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transformator 12V 5000Ma R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterownik LED z funkcją ściemniania fazy Dostawcy

Sterowalny ściemnialny sterownik LED ZhenHuan z diodą LED jest trybem stałego napięcia, posiada klasę UL 2 i został zaprojektowany do współpracy z dowolnym standardowym ściemniaczem MLV / żarowym TRIAC (krawędź wiodąca). Sterownik LED 12V / 24V jest zamknięty w niskoprofilowej aluminiowej obudowie, która zawiera 2 wycięcia umożliwiające łatwą instalację, dzięki czemu jest idealnym wyborem do instalacji pod lampami, taśmami i różnymi oprawami LED. Wysoki współczynnik mocy i   sprawność 90% pozwala kierowcy pracować w niskich temperaturach.
Related Products list

Dom

Phone

Skype

Zapytanie