Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ściemnialne sterowniki LED klasy 2 > Ściemnialny sterownik diodowy 12VDC Triac / Phase-Cut
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ściemnialny sterownik diodowy 12VDC Triac / Phase-Cut

Kategorie Produkt Ściemnialny sterownik diodowy 12VDC Triac / Phase-Cut, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Transformator sterownika LED 12Volt Sterownik świateł LED dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transformator 12V 5000Ma R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Ściemnialny sterownik diodowy 12VDC Triac / Phase-Cut Dostawcy

Ściemnialny sterownik LED ZhenHuan z funkcją cięcia fazowego jest trybem stałego napięcia, ma klasę UL 2 i został zaprojektowany do współpracy z dowolnym standardowym ściemniaczem MLV / żarowym TRIAC (krawędź wiodąca). Sterownik LED z funkcją ściemniania 12V jest zamknięty w niskoprofilowej aluminiowej obudowie ze skrzynką przyłączeniową, która zawiera 2 wycięcia umożliwiające łatwą instalację, co czyni go idealnym wyborem do instalacji pod lampami, taśmami i różnymi oprawami LED. Wysoki współczynnik mocy i   sprawność 90% pozwala kierowcy pracować w niskich temperaturach.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie