Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ściemnialny sterownik LED klasy 2 > CV Phase Dimmable Driver
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

CV Phase Dimmable Driver

Kategorie Produkt CV Phase Dimmable Driver, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Transformator Led Driver Sterownik świateł LED dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transformator 12V 5000Ma R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny CV Phase Dimmable Driver Dostawcy

Sterownik ZhenHuan z funkcją przycinania fazowego z funkcją przyciemniania fazowego jest w trybie stałego napięcia, klasy UL 2 i jest przeznaczony do współpracy z dowolnym standardowym przełącznikiem ściemniacza typu MLV / Incandescent TRIAC (Leading Edge). Sterownik LED 12 V / 24 V jest zamknięty w aluminiowej obudowie o niskim profilu, która zawiera 2 wybijaki, aby umożliwić łatwą instalację, co czyni go idealnym wyborem do oświetlenia szafek, lampek taśmowych i różnych instalacji opraw LED. Wysoki współczynnik mocy i   sprawność 90% pozwala kierowcy pracować w niskich temperaturach.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie