Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ładowarka akumulatorów litowo-jonowych
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ładowarka akumulatorów litowo-jonowych

Kategorie Produkt Ładowarka akumulatorów litowo-jonowych, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Ładowarka do akumulatorów litowo-jonowych uniwersalna ładowarka do laptopa dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty 18650 Ładowarka baterii R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Ładowarka akumulatorów litowo-jonowych Dostawcy

ZhenHuan`s linia litowo-jonowy akumulator w zakresie ładowania mocy wyjściowej od 6 W do 100 W charakteryzuje się wysoką efektywność energetyczną i niezawodność, z funkcją szybkiego ładowania dla baterii i akumulatorów 18650 Li-ion, itp naszym stałym napięciu i trybie stałego natężenia prądu przemiennego do ładowarki prądu stałego przyjmuje wtyczkę ścienną i wersje stacjonarne, wszystkie dostępne z 2-kolorowym wskaźnikiem LED stanu ładowania (zielone i czerwone światło). Rozwiązania do ładowania ZhenHuan obejmują również instalacje klasy I i II, wyposażone w IEC320-C8, IEC320-C6 i IEC320-C14 trzy standardowe opcje wejścia AC.


Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie