Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ładowarka
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ładowarka

Kategorie Produkt Ładowarka, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Ładowarka litowo-jonowa Uniwersalna ładowarka do laptopa dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Ładowarka 18650 R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

ZhenHuan`s linii Li-jonowego zakresie ładowania akumulatorów mocy wyjściowej od 6 W do 100 W, charakteryzuje się wysoką sprawność energetyczną i niezawodności, z funkcją szybkiego ładowania do akumulatorów i baterii 18650 litowo-jonowych itp Nasze prądu przemiennego do prostownika prądu stałego przyjmuje stałą tryb napięcia i prądu stałego i akceptuje wtyczki ścienne i wersje stacjonarne, wszystkie dostępne z 2 kolorowymi wskaźnikami LED stanu ładowania (światło zielone i czerwone). Rozwiązania adapterów ładowarki ZhenHuan obejmują również instalacje klasy I i klasy II, wyposażone w trzy standardowe opcje wlotu prądu zmiennego i różne rodzaje wtyczek prądu przemiennego.


Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie