Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej

Kategorie Produkt Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, China 12v Led Transformer Sterownik ściemniacza dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Sterowniki do obudów LED Strip R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Sterowniki LED skrzynek przyłączeniowych ZhenHuan to najbardziej kompaktowy sterownik LED z metalową obudową na rynku, z listą UL / CUL 8750. Sterownik z serii LED ma klasę 2 i został zaprojektowany w celu zapewnienia obudowy z materiału aluminiowego i obudowy z materiału żelaznego do użytku na zewnątrz i wewnątrz . Zamknięty w metalowej obudowie z niskim profilem i puszką przyłączeniową, aby umożliwić łatwą instalację zgodną z wymogami przepisów elektrycznych.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie