Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > ITE / AV Adaptery do wtyczek ściennych
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

ITE / AV Adaptery do wtyczek ściennych

Kategorie Produkt ITE / AV Adaptery do wtyczek ściennych, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Adapter 5 V DC Adapter wtyczki podróżnej dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz Ul R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

25 ~ 39-watowe przejściówki

Jeszcze

Adaptery wtyczek ściennych 13 ~ 24 W.

Jeszcze

12-watowe adaptery wtyczek ściennych

Zewnętrzny zasilacz prądu przemiennego o wydajności energetycznej na poziomie VI i spełniający międzynarodowe standardy bezpieczeństwa akceptuje uniwersalne napięcie wejściowe prądu przemiennego w zakresie od 100 V do 240 V i zapewnia 3 lata gwarancji . Te zasilacze z serii wtyczek ściennych obejmują zabezpieczenia przed przepięciem, przetężeniem i zwarciem.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie