Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Adaptery wtyczek ściennych
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Adaptery wtyczek ściennych

Kategorie Produkt Adaptery wtyczek ściennych, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Adapter 5 V DC Adapter wtyczki podróżnej dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz Ul R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Adaptery wtyczek ściennych 13 ~ 24 W serii KS

Jeszcze

Adaptery wtyczek ściennych 5 ~ 12 W KS

Zewnętrzny zasilacz prądu przemiennego o wydajności VI poziomu i spełniający międzynarodowe standardy bezpieczeństwa akceptuje uniwersalne napięcie wejściowe AC w ​​zakresie od 100 V do 240 V i zapewnia 3 lata gwarancji . Te zasilacze z serii wtyczek ściennych obejmują zabezpieczenia przed przepięciem, przetężeniem i zwarciem.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie