Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej > Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej skrzynki żelaznej
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej skrzynki żelaznej

Kategorie Produkt Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej skrzynki żelaznej, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterowniki oświetlenia LED wymienione na liście UL Magnetyczne niskonapięciowe sterowniki oświetlenia dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Przełącznik sterownika LED R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej skrzynki żelaznej Dostawcy

Sterowniki ZhenHuan wykonane w żelaznej skrzynce przyłączeniowej to tryb stałego napięcia z klasą UL / CUL 2. Sterowniki szeregowe led akceptują uniwersalny zakres wejściowy od 100VAC do 277VAC i zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania ściemnialnych i nieściemnialnych sterowników LED ze skrzynką przyłączeniową. Wysoki współczynnik mocy i sprawność wynosząca 90% pozwala kierowcy pracować w niskich temperaturach.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie