Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Wymienny zasilacz sieciowy
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Wymienny zasilacz sieciowy

Kategorie Produkt Wymienny zasilacz sieciowy, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Adapter wtyczki zasilania Adapter z wieloma wtyczkami dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Wymienny zasilacz sieciowy Dostawcy

Wszystkie globalne napięcia wejściowe prądu przemiennego są pokrywane dla jednofazowych od 90 VAC do 264 V AC, a wymienne przejściówki z gniazdami AC USA, AU, UE, UK, KR, CN są klasy II (bez bolca uziemiającego) . Ten wysokowydajny adapter wtyczki został zaprojektowany, aby zapewnić klientom globalne rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie zielonej energii.

Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie