Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Wymienny adapter Ac
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Wymienny adapter Ac

Kategorie Produkt Wymienny adapter Ac, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Adapter wtyczki zasilania Adapter z wieloma wtyczkami dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Wymienny adapter Ac Dostawcy

Wszystkie globalne napięcia wejściowe prądu przemiennego są pokrywane od 90 V AC do 264 V AC jednofazowe, a wymienne adaptery ścienne z wtyczkami AC, USA, AU, UE, UK, KR, CN są klasy II (bez bolca uziemiającego) . Ten wysokowydajny adapter wtyczki został zaprojektowany, aby zapewnić klientom globalne rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie zielonej energii.

Related Products list

Dom

Phone

Skype

Zapytanie