Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2 UL > Zasilacz biurkowy UL klasy 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz biurkowy UL klasy 2

Kategorie Produkt Zasilacz biurkowy UL klasy 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz klasy 2 UL Zasilacz 12V dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz AC-Dc R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Zasilacz biurkowy UL klasy 2 Dostawcy

Zasilacze ZhenHuan klasy 2 z pojedynczymi wyjściowymi zasilaczami typu biurkowego, zapewniają zakres mocy wyjściowej od 3 watów do 100 watów i zakres prądu wyjściowego od 100ma do 5000ma . Zasilacze stacjonarne klasy 2 są wyposażone w trzy standardowe opcje wejścia prądu przemiennego dla IEC320-C8, IEC320-C6 i IEC320-C14; opracowany do stosowania w oświetleniu LED i sprzęcie AGD.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie