Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2 > Zasilacz Desktop Class 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz Desktop Class 2

Kategorie Produkt Zasilacz Desktop Class 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Przełączanie zasilania Zasilacz 12V dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz Ac-Dc R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Zasilacz Desktop Class 2 Dostawcy

Jednostki mocy ZhenHuan klasy 2 zasilaczy jednowyjściowych typu desktop zapewniają zakres mocy wyjściowej od 3 watów do 100 watów i zakres prądu wyjściowego od 100 ma do 5000 m . Zasilacze klasy 2 dla komputerów stacjonarnych są wyposażone w trzy standardowe opcje wejścia AC dla IEC320-C8, IEC320-C6 i IEC320-C14; opracowany do użytku w oświetleniu led i urządzeniach domowych.
Related Products list

Dom

Phone

Skype

Zapytanie