Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ładowarka > Ładowarka biurkowa
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ładowarka biurkowa

Kategorie Produkt Ładowarka biurkowa, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Telefony ładowarki baterii Ładowarka motocyklowa dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Ładowarka 42 V. R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Ładowarka biurkowa Dostawcy

ZhenHuan`s linia zakresie ładowania akumulatorów w mocy wyjściowej od 6 W do 100 W charakteryzuje się wysoką sprawność energetyczną Level VI i niezawodność, z funkcją szybkiego ładowania dla baterii i akumulatorów 18650 Li-ion, itp Nasza wersje stacjonarne ładowarki AC do zasilania DC przyjmuje tryb stałego napięcia i prądu stałego , wszystkie dostępne z dwukolorowym wskaźnikiem LED stanu ładowania (światło zielone i czerwone). Rozwiązania adapterów ładowarki ZhenHuan obejmują także instalacje klasy I i klasy II, wyposażone w trzy standardowe opcje wejścia prądu przemiennego w IEC320-C8, IEC320-C6 i IEC320-C14 .
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie