Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterownik LED > Sterownik LED o stałym napięciu
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik LED o stałym napięciu

Kategorie Produkt Sterownik LED o stałym napięciu, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz Led Driver Led Transformator dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transformator 220 V do 12V R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterownik LED o stałym napięciu Dostawcy

Tryb napięcie stałe Zhenhuan doprowadził kierowca użycia tworzywa sztucznego obudowa z poziomu IP20 do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, zaakceptować S zakres mocy wyjściowej od 3 watów do 60 watów. Seryjny transformator mocy przyjmuje uniwersalny zakres napięć wejściowych od 110vac do 240vac i jest zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania obudów UL Recognized .
Related Products list

Dom

Phone

Skype

Zapytanie