Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterowniki ze stałym napięciem > Sterownik wejściowy 110-240 V z plastikową obudową
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik wejściowy 110-240 V z plastikową obudową

Kategorie Produkt Sterownik wejściowy 110-240 V z plastikową obudową, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz Led Driver Led Transformator dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transformator 220 V do 12V R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterownik wejściowy 110-240 V z plastikową obudową Dostawcy

Napięcie stałe tryb kierowca prowadził użycie plastikowy materiał obudowy Zhenhuan jest z poziomu IP20 do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, zaakceptować S zakres mocy wyjściowej od 3 watów do 60 watów. Seryjny transformator mocy przyjmuje uniwersalny zakres napięcia wejściowego od 110 V do 240 V AC i jest zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania obudów UL Recognized .
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie