Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ściemnialne sterowniki LED klasy 2 > 24VDC Ściemnialny sterownik diody LED z triakiem / fazą
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

24VDC Ściemnialny sterownik diody LED z triakiem / fazą

Kategorie Produkt 24VDC Ściemnialny sterownik diody LED z triakiem / fazą, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterownik mocy LED Sterownik LED o stałym napięciu dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz LED R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny 24VDC Ściemnialny sterownik diody LED z triakiem / fazą Dostawcy

Nieściemnialna seria sterowników LED o stałym napięciu firmy ZHPOWER oferuje obudowy w stylu UL 8750. Sterowniki z diodami LED na prąd stały z certyfikatem UL mają klasę 2 i są odpowiednie do instalacji wewnętrznych. Z uniwersalnym napięcia wejściowego w zakresie od 100VAC do 277VAC i opcji napięciu wyjściowym 12V i 24V, sterowniki serii zawiera również Autom, nad bieżących i zabezpieczenie przed zwarciem.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie