Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz klasy 2

Kategorie Produkt Zasilacz klasy 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz klasy 2 Ite Zasilacz 12V dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz klasy 6 R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Zasilacz Desktop Class 2

Jeśli szukasz zasilacza AC-DC klasy 2, ZhenHuan może pomóc. Oferujemy kompletne rozwiązania zasilania klasy 2 obejmujące zakres mocy od 4,2 wata do 100 watów i więcej z napięciami wyjściowymi i prądami w zakresie od 4,2VDC do 48VDC, 100ma do 5000ma. Nasza wtyczka i zasilacz biurkowy klasy 2 zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wymogi bezpieczeństwa i międzynarodowy certyfikat UL 1310, a także spełniać najnowszą normę efektywności energetycznej na poziomie VI.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie