Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2 UL
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz klasy 2 UL

Kategorie Produkt Zasilacz klasy 2 UL, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacze klasy 2 UL Zasilacz z listy UL dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz świątecznego światła LED R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Zasilacz biurkowy UL klasy 2

Jeszcze

Wtyczka ścienna Zasilacz UL klasy 2

Jeśli szukasz zasilacza AC-DC klasy UL cUL 2, ZhenHuan Group może Ci pomóc. Oferujemy kompletne rozwiązania transformatorów mocy klasy 2, obejmujące moc wyjściową od 4,2 wata do 100 watów i więcej z napięciami wyjściowymi i prądami w zakresie od 4,2VDC do 48VDC, 100ma do 5000ma. Nasz typ wtyczki ściennej i stacjonarny zasilacz klasy 2 zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wymogi bezpieczeństwa i międzynarodowy standard bezpieczeństwa UL 1310, a także spełniać najnowszą normę efektywności energetycznej poziomu VI.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie