Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacz klasy 2
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacz klasy 2

Kategorie Produkt Zasilacz klasy 2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz klasy 2 Zasilacz Ite 12V dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz klasy 6 R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Zasilacz Desktop Class 2

Jeszcze

Zasilacz ścienny klasy 2

Jeśli szukasz zasilacza AC-DC klasy 2, ZhenHuan może pomóc. Oferujemy kompletne rozwiązania energetyczne klasy 2 obejmujące zakres mocy od 4,2 watów do 100 watów i więcej, z napięciami wyjściowymi i prądami w zakresie od 4,2 VDC do 48 V DC, od 100 do 5000 mA. Nasza wtyczka ścienna i zasilacz biurkowy klasy 2 zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi bezpieczeństwa i międzynarodowego certyfikatu UL 1310, a także spełniają najnowszy standard poziomu efektywności energetycznej VI.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie