Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterownik LED skrzynki przyłączeniowej > Sterownik LED w aluminiowej skrzynce przyłączeniowej
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterownik LED w aluminiowej skrzynce przyłączeniowej

Kategorie Produkt Sterownik LED w aluminiowej skrzynce przyłączeniowej, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterowniki świateł LED Sterowniki oświetlenia ściemnianego led dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Ściemnialne sterowniki oświetlenia LED R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterownik LED w aluminiowej skrzynce przyłączeniowej Dostawcy

Aluminiowy sterownik puszki przyłączeniowej w obudowie ZhenHuan jest w trybie stałego napięcia, posiada klasę UL 2 i został zaprojektowany do współpracy z dowolnym standardowym ściemniaczem MLV / żarowym TRIAC (krawędź wiodąca). Sterownik LED 12V / 24V jest zamknięty w niskoprofilowej aluminiowej obudowie, która posiada 2 wycięcia umożliwiające łatwą instalację, co czyni go idealnym wyborem do instalacji pod lampami, taśmami i różnymi oprawami LED. Wysoki współczynnik mocy i sprawność wynosząca 90% pozwala kierowcy pracować w niskich temperaturach.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie