Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacze do komputerów stacjonarnych
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Zasilacze do komputerów stacjonarnych

Kategorie Produkt Zasilacze do komputerów stacjonarnych, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz 12V Zasilacz sieciowy dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Adapter aparatu R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Adaptery stacjonarne serii KS o mocy 101 ~ 120 W.

Jeszcze

Adaptery do komputerów stacjonarnych z serii 76 ~ 100 W.

Jeszcze

Adaptery stacjonarne 25 ~ 39 W serii KS

Jeszcze

13 ~ 24-watowe adaptery stacjonarne serii KS

Jeszcze

Adaptery stacjonarne 5 ~ 12 W serii KS

Linia zasilaczy ac-dc ZhenHuan o mocy wyjściowej od 3 W do 200 W jest dostępna w różnych konfiguracjach wtyczek ściennych i adapterów biurkowych, aby spełnić Twoje potrzeby. Od naszych międzynarodowych adapterów wtyczek ściennych o niskiej mocy po nasze zasilacze ac-dc do komputerów stacjonarnych o dużej mocy, zapewniamy, że większość naszych zewnętrznych zasilaczy nie tylko spełnia obecne normy poziomu efektywności energetycznej VI, ale także spełnia globalne certyfikaty bezpieczeństwa.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie