Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > ITE / AV Adaptery komputerowe
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

ITE / AV Adaptery komputerowe

Kategorie Produkt ITE / AV Adaptery komputerowe, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz 12V Adapter prądu zmiennego dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Adapter aparatu R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

120 ~ 200 Watt Adaptery do komputerów stacjonarnych

Jeszcze

Adaptery stacjonarne o mocy 101 ~ 120 W.

Jeszcze

76 ~ 100 Watt Adaptery komputerowe

Jeszcze

40 ~ 60 Watt Adaptery do komputerów stacjonarnych

Jeszcze

25 ~ 39 Watt Adaptery komputerowe

Jeszcze

13 ~ 24-watowe adaptery komputerowe

Jeszcze

Adaptery stacjonarne 0 ~ 12 W.

Linia zasilaczy ac-dc firmy ZhenHuan o mocy wyjściowej od 3 W do 200 W jest dostępna w różnych konfiguracjach wtyczek ściennych i adapterów biurkowych w zależności od potrzeb. Od naszych międzynarodowych adapterów wtyczek ściennych o niskiej mocy po nasze zasilacze ac-dc do komputerów stacjonarnych o dużej mocy, zapewniamy, że większość naszych zewnętrznych zasilaczy nie tylko spełnia obecne normy poziomu efektywności energetycznej VI, ale także spełnia globalne certyfikaty bezpieczeństwa.
Related Products list

Dom

Phone

Skype

Zapytanie