Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Ac Dc Adapter
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Ac Dc Adapter

Kategorie Produkt Ac Dc Adapter, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz 12V Ac Dc Adapter dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

Adapter do komputera

Jeszcze

Wtyczka ścienna w adapterze

Linia zasilaczy AC-DC ZhenHuan o mocy wyjściowej od 5 W do 200 W jest dostępna w różnych konfiguracjach wtyczek ściennych i adapterów biurkowych, aby spełnić Twoje potrzeby. Od naszych międzynarodowych adapterów wtyczek ściennych o małej mocy do naszych zasilaczy biurkowych DC o dużej mocy, zapewniamy, że większość naszych zewnętrznych zasilaczy nie tylko spełnia aktualne standardy poziomu efektywności energetycznej VI, ale również spełnia globalne certyfikaty bezpieczeństwa.
Lista produktów powiązanych

Dom

Phone

Skype

Zapytanie