Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > ITE / AV Adaptery komputerowe
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

ITE / AV Adaptery komputerowe

Kategorie Produkt ITE / AV Adaptery komputerowe, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz 12V Adapter prądu zmiennego dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Adapter aparatu R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Jeszcze

76 ~ 100 Watt Adaptery komputerowe

Jeszcze

Adaptery pulpitu 61 ~ 75 W.

Jeszcze

40 ~ 60 Watt Adaptery do komputerów stacjonarnych

Jeszcze

25 ~ 39 Watt Adaptery komputerowe

Jeszcze

13 ~ 24-watowe adaptery komputerowe

Jeszcze

12-watowe adaptery do komputerów stacjonarnych

Linia zasilaczy ac-dc firmy ZhenHuan o mocy wyjściowej od 3 W do 200 W jest dostępna w różnych konfiguracjach wtyczek ściennych i adapterów biurkowych w zależności od potrzeb. Od naszych międzynarodowych adapterów wtyczek ściennych o niskiej mocy po nasze zasilacze ac-dc do komputerów stacjonarnych o dużej mocy, zapewniamy, że większość naszych zewnętrznych zasilaczy nie tylko odpowiada aktualnym standardom efektywności energetycznej na poziomie VI, ale także spełnia globalne certyfikaty bezpieczeństwa.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie