Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Zasilacze do komputerów stacjonarnych > Adaptery stacjonarne serii KS o mocy 120 ~ 200 W.
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Adaptery stacjonarne serii KS o mocy 120 ~ 200 W.

Kategorie Produkt Adaptery stacjonarne serii KS o mocy 120 ~ 200 W., jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Zasilacz o wysokiej PFC Zasilacz sieciowy dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Zasilacz AC 100–240 V. R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Adaptery stacjonarne serii KS o mocy 120 ~ 200 W. Dostawcy

Zewnętrzny uniwersalny zasilacz o wydajności energetycznej na poziomie VI i spełniający normy bezpieczeństwa IEC / EN / UL 62368 dla urządzeń ITE / AV akceptuje napięcie wyjściowe w zakresie od 5 woltów do 36 woltów i zapewnia 3 lata gwarancji. Te zasilacze serii 120 W do 200 W wykorzystują obudowę z materiału trudnopalnego PC, wszystkie materiały są zgodne z międzynarodowym standardem ochrony środowiska. Uwzględniono również zabezpieczenia przed przepięciem, przetężeniem i zwarciem.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie