Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterowniki ze stałym napięciem > 120VAC Wejściowy znamionowy ściemnialny sterownik LED
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

120VAC Wejściowy znamionowy ściemnialny sterownik LED

Kategorie Produkt 120VAC Wejściowy znamionowy ściemnialny sterownik LED, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterowniki opraw oświetleniowych Sterowniki oświetlenia krajobrazowego z funkcją ściemniania dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Sterowniki ściemniaczy oświetlenia przemysłowego R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny 120VAC Wejściowy znamionowy ściemnialny sterownik LED Dostawcy

W trybie stałego napięcia ZhenHuan ściemnialne sterowniki LED TRIAC / fazy wykorzystują metalową obudowę z żelaza z puszką przyłączeniową, poziom IP20 tylko do użytku wewnątrz, akceptuje zakres mocy wyjściowej od maks. 100 W. Ten szeregowy transformator zasilający przyjmuje napięcie wejściowe 120 V 60 Hz i został zaprojektowany, aby spełnić wymagania obudów typu ETL / cETL klasy 2 FCC zgodnej z RoHS i wysokiej PFC ≥ 0,95, 3 lata gwarancji.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie