Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Jane Ms. Jane
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Start > Products > Sterowniki ze stałym napięciem > Sterowany ściemnialnym sterownikiem LED o napięciu wejściowym 120 V.
Usługi Online
Jane
Skontaktuj się Now

Sterowany ściemnialnym sterownikiem LED o napięciu wejściowym 120 V.

Kategorie Produkt Sterowany ściemnialnym sterownikiem LED o napięciu wejściowym 120 V., jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Sterowniki opraw oświetleniowych Sterowniki oświetlenia krajobrazowego z funkcją ściemniania dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Sterowniki ściemniaczy oświetlenia przemysłowego R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Sterowany ściemnialnym sterownikiem LED o napięciu wejściowym 120 V. Dostawcy

Ściemnialny sterownik LED ZhenHuan z funkcją ściemniania wykorzystuje metalową obudowę z żelaza z puszką przyłączeniową, poziom IP20 tylko do użytku w pomieszczeniach, przyjmuje zakres mocy wyjściowej od maks. 100 W. Transformator mocy z szeregowym doprowadzeniem przyjmuje napięcie wejściowe 120 V 60 Hz i został zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania obudów klasy UL / CUL 2, 5 lat gwarancji.
Lista powiązanych produktów

Dom

Phone

Skype

Zapytanie